Hledáš práci? ACTION práce čeká na tebe!

Action Práce

Action: Diskont s překvapením

Náš oblíbený diskont nás zase překvapil! Tentokrát ale nejde o bombastickou slevu na prací prášek nebo litr oleje za bezkonkurenční cenu. Místo toho se řetězec rozhodl zaměřit na něco úplně jiného - na podporu lokálních umělců. V rámci akce "Umění pro každého" se v prodejnách objeví obrazy, fotografie a sochy od talentovaných tvůrců z blízkého okolí. Zákazníci si tak budou moci zpříjemnit nákup a zároveň podpořit rozvoj místní kulturní scény.

Typy pozic v Actionu

V Actionu na vás čeká široká škála pracovních pozic, ať už se zajímáte o práci na prodejně, v distribučním centru nebo v kanceláři. Na prodejnách najdete pozice jako prodavač, pokladní, zástupce vedoucího prodejny a vedoucí prodejny. Všichni se starají o to, aby zákazníci měli příjemný nákupní zážitek a odcházeli spokojeni. V distribučním centru se zase postarají o hladký chod skladu a včasné dodání zboží na prodejny. Zde můžete pracovat jako skladník, operátor VZV, teamleader nebo mistr. Kancelářské pozice zahrnují oddělení jako finance, HR, marketing a IT, kde seženete práci jako asistent, specialista nebo manažer. Action nabízí práci pro každého, ať už jste student, absolvent nebo zkušený profesionál.

Požadavky na uchazeče

Hledáme kolegu/kolegyni s pozitivním přístupem a chutí učit se novým věcem. Důležitá je pro nás vaše ochota na sobě pracovat a týmový duch. Potěší nás, pokud máte zkušenosti z obdobné pozice, ale netrváme na tom. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, ale jsme otevřeni i zkrácenému úvazku.

Co od vás očekáváme?

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.

Znalost českého jazyka na výborné úrovni.

Základní znalost práce na počítači.

Dobré komunikační a prezentační dovednosti.

Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Práce v Actionu: Recenze a zkušenosti

Hledáte práci v maloobchodě? Action je holandský řetězec s pobočkami po celé České republice. Ale jaká je práce v Actionu doopravdy? Zkušenosti zaměstnanců se liší. Někteří si chválí přátelský kolektiv a možnost pracovat na směny. Jiní zmiňují jako nevýhodu nízký plat a občasný chaos na prodejně. Pracovní náplň zahrnuje doplňování zboží, práci na pokladně a úklid. Action nabízí možnost kariérního růstu, například na pozici vedoucího směny. Zájemci o práci v maloobchodě by měli zvážit všechny aspekty práce v Actionu před podáním žádosti.

Platové ohodnocení a benefity

Nabízíme konkurenceschopné platové ohodnocení, které odpovídá vaší kvalifikaci a zkušenostem. Pravidelně hodnotíme výkony našich zaměstnanců a podle toho upravujeme mzdy. Kromě základní mzdy nabízíme také atraktivní systém benefitů, který zahrnuje například: příspěvky na stravování, penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu a možnost home office, sick days a 25 dní dovolené. Věříme, že spokojení zaměstnanci jsou základem úspěšné firmy, a proto se snažíme vytvářet příjemné a motivující pracovní prostředí.

Kariérní růst v Actionu

V Actionu věříme, že každý má v sobě potenciál dosáhnout skvělých věcí. Proto podporujeme kariérní růst všech našich zaměstnanců. Ať už začínáte na prodejně nebo v logistickém centru, máte možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti prostřednictvím našich školení a rozvojových programů. Díky naší firemní kultuře založené na spolupráci a otevřené komunikaci budete mít příležitost učit se od zkušenějších kolegů a sdílet své vlastní nápady. V Actionu otevíráme dveře těm, kteří se chtějí posouvat dál.

Tipy pro uchazeče o práci

Dobře se připravte na pohovor. Projděte si webové stránky firmy a zjistěte si co nejvíce o jejich činnosti a firemní kultuře. Připravte si otázky, které vás zajímají. Nebojte se zeptat na detaily pozice nebo firemní benefity.

Během pohovoru buďte sami sebou a snažte se působit přirozeně a sebevědomě. Mluvte srozumitelně a udržujte oční kontakt s personalistou. Nezapomeňte zdůraznit své silné stránky a dovednosti, které jsou relevantní pro danou pozici.

Po pohovoru nezapomeňte personalistovi poděkovat za jeho čas a projevit zájem o danou pozici. Můžete mu také zaslat krátký děkovný e-mail.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: práce

Autor: DavidNovak

Tagy: action práce | práce v obchodě action