Letní prázdniny 2024: Kdy začíná volno?

Kdy Začínají Letní Prázdniny 2024

Začátek prázdnin 2024

Rok se s rokem sešel a s ním přichází i otázka, na kterou se těší snad všichni školáci: Kdy začínají letní prázdniny 2024? Máme pro vás odpověď! Datum začátku letních prázdnin v roce 2024 připadá na sobotu 29. června. To znamená, že si školáci užijí celých 63 dní volna a odpočinku od školních lavic. Do školy se pak vrátí v pondělí 2. září 2024.

Ať už plánujete dovolenou u moře, dobrodružnou expedici do hor, nebo si chcete užít prázdniny s kamarády doma, přejeme vám krásné a slunečné léto plné nezapomenutelných zážitků!

Datum pro celou ČR

Letní prázdniny v roce 2024 pro všechny školáky v České republice začnou ve stejný den, a to v sobotu 29. června 2024. Konečně přijde zasloužený odpočinek po náročném školním roce. Děti se můžou těšit na dva měsíce plné her, zábavy a dobrodružství. Rodiče zase čekají prázdninové programy, tábory a dovolené s celou rodinou. Ať už plánujete dovolenou u moře, výlety po Česku, nebo pohodové dny doma, užijte si letní prázdniny 2024 plnými doušky.

30. června 2024

30. června 2024 bude pro žáky, studenty a učitele dnem plným očekávání. Právě v tento den totiž v roce 2024 začínají letní prázdniny! Po náročném školním roce si všichni zaslouží zasloužený odpočinek a čas na načerpání nových sil. Datum začátku letních prázdnin je pevně stanovené a studenti se můžou těšit na dlouhé dva měsíce volna. Ať už plánují dovolenou s rodinou, letní tábor s kamarády, nebo si chtějí užít prázdninovou pohodu doma, 30. červen 2024 bude dnem, kdy začne jejich letní dobrodružství.

Konec školního roku

Blíží se konec školního roku a s ním i toužebně očekávané letní prázdniny. Děti se už nemůžou dočkat volna, her a dobrodružství. Rodiče zase plánují dovolené a společné chvíle s rodinou. Kdy ale vlastně ty prázdniny začnou? V roce 2024 připadne datum začátku letních prázdnin na pátek 28. června. Školní rok tak skončí o den dříve, ve čtvrtek 27. června. Žáci a studenti se tak můžou těšit na dlouhé dva měsíce volna. Letní prázdniny v roce 2024 skončí v neděli 1. září, takže do školy se vrátí v pondělí 2. září.

Dva měsíce volna

Dva měsíce volna, na které se těší snad každý školák, začnou v roce 2024 v sobotu 29. června. Žáci základních a středních škol se rozloučí s lavicemi a učebnicemi a vrhnou se do víru letních radovánek. Datum začátku letních prázdnin je pevně stanoveno Ministerstvem školství, takže si rodiny mohou s předstem naplánovat dovolené a výlety. Ať už se chystáte k moři, na hory nebo prozkoumávat krásy naší země, přejeme vám krásné a slunečné léto plné nezapomenutelných zážitků. Nezapomeňte si užít volna a načerpat síly do dalšího školního roku, který začne v pondělí 2. září 2024.

kdy začínají letní prázdniny 2024

Čas na odpočinek

Pro mnohé z nás už začíná být aktuální otázka, kdy si konečně odpočineme od práce a školy. Kdy začínají letní prázdniny 2024? Máte pravdu, je nejvyšší čas začít plánovat dovolenou! Letní prázdniny v roce 2024 pro školáky začínají v pátek 28. června. Datum začátku letních prázdnin je pevně dané, takže si ho můžete s klidem zapsat do kalendáře a těšit se na zasloužený odpočinek. Ať už se chystáte na dobrodružnou cestu do zahraničí, nebo plánujete pohodové léto u vody, přejeme vám krásné a pohodové letní prázdniny plné nezapomenutelných zážitků.

Prázdninové aktivity

Letní prázdniny 2024, na které se už teď těší snad všichni školáci, začnou v sobotu 29. června. Datum začátku letních prázdnin v roce 2024 je tedy 29. 6. 2024. Děti se můžou těšit na dlouhé dva měsíce volna plné her, zábavy a dobrodružství. Ať už plánujete dovolenou u moře, výlety po Česku nebo prázdniny u babičky, možností, jak si užít letní prázdniny, je nespočet.

Začátek letních prázdnin 2024 v Česku
Oblast Datum zahájení
Celá Česká republika Informace zatím nejsou k dispozici
Letní prázdniny 2023 30. června 2023

Pro aktivní rodiny s dětmi se nabízí nespočet turistických tras v našich krásných horách. Krkonoše, Šumava, Jeseníky – to je jen malý výběr z možností. Cyklovýlety jsou skvělou volbou pro rodiny s většími dětmi. Na kole můžete projet jižní Moravu s vinicemi, projet se podél Labe nebo objevovat krásy jižních Čech. Pro milovníky vodních radovánek se nabízí koupání v přehradách, jezerech a rybnících. Máchovo jezero, Lipno nebo Slapy jsou zárukou osvěžení a zábavy.

Letní prázdniny utekly jako voda a s příchodem září se opět otevírají brány škol. Datum začátku školního roku je pevně stanoveno na 2. září, ať už to vychází na kterýkoli den v týdnu. Letos to vychází na pondělí, takže studenty čeká hned od začátku plnohodnotný školní týden. Pro některé to může být po dvou měsících volna šok, ale pro většinu převažuje radost ze shledání se spolužáky a kamarády. A kdy že si studenti užijí prázdniny v roce 2024? Datum začátku letních prázdnin v roce 2024 připadá na 28. června, takže do té doby je ještě potřeba se soustředit na učení a plnění školních povinností.

kdy začínají letní prázdniny 2024